IT PRofessionals
Wyzwanie:

Szybkie stworzenie i dostarczenie rozwiązania IT w organizacji

Zostań bohaterem w swojej organizacji
Działy biznesowe znów przygotowały zestawienie swoich wymagań i przesłały Ci swoja wizję nowej usługi, platformy czy serwisu. Teraz na Twoich barkach jest przekształcenie tych oczekiwań w działające rozwiązanie. Zapewne w przeszłości uczestniczyłeś we wdrażaniu systemów klasy enterprise – które zawsze wyglądało podobnie: wieloletnie projekty informatyczne, które wdrożeniu wymagały kolejnych prac związanych z aktualizacją , dostosowywaniem, czy też modernizacją dopiero co wdrożonego systemu. Wybór rozwiązania informatycznego zawsze wiązał się z podjęciem decyzji o wieloletnim związaniu się z dostawcą platformy i bycia zmuszonym do akceptowania w przyszłości wszelkich niekoniecznie akceptowalnych zmian które wprowadzał w życie ten dostawca.

Rozwiązanie utrzymywane w chmurze(Software as a Service - SaaS) całkowicie zmienia sposób współpracy z dostawcą systemu informatycznego. Na bieżąco jesteś informowany o tym w którym kierunki aplikacja SaaS się rozwija. Masz realny wpływ na jej rozwój, nowe funkcje i możliwości.

Ewolucja systemów zarządzania zasobami w terenie
Wykorzystywane przez dziesięciolecia klasyczne systemy zarządzania zasobami terenowymi stanowiły jedynie rozszerzenie typowych funkcji systemów ERP i skupiały się jedynie na śledzeniu zasobów oraz udostępnieniu możliwości fakturowania klientów.

W dzisiejszych czasach , przedstawiciele Twojej organizacji pracujący w terenie nie tylko adresują potrzeby procesów sprzedażowych ale również są częścią działań marketingowych, operacyjnych, HRowych itd. Mobilność Twoich pracowników jest kluczowym elementem sukcesu Waszej organizacji.

Platforma Sofia wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom poprzez:

Sofia Soft